Polityka Prywatności

 

W trakcie korzystania przez Państwa z witryny www.loft.pl automatycznie zbierane są Państwa dane takie jak numer IP oraz cookies, które dotyczą technicznego funkcjonowania witryny i obsługi połączenia oraz służą prowadzonej statystyce. Pozostałe dane tj. imię, nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, numer telefonu oraz adres e-mail, mogą być zbierane poprzez ich dobrowolne podanie za pośrednictwem formularza znajdującego się w zakładce Newsletter.

 

Dane te mogą zostać wykorzystane tylko dla celu dla jakiego zostały nam udostępnione.Państwa dane każdorazowo zabezpiecza protokół bezpieczeństwa służący do kodowania i szyfrowania danych podczas ich przekazywania tj. w trakcie ich wysyłania z Państwa komputera na nasz serwer. Państwa dane są niewidoczne dla osób trzecich oraz nie są przekazywane osobom trzecim .


W przypadku podania danych osobowym możecie je Państwo zmienić i w tym celu należy skontaktowaćsię z administratorem strony za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: loft@loft.pl. Nie można zmienić danych udostępnionych automatycznie w związku zainicjowanym połączeniem. Realizacja polityki bezpieczeństwa w zakresie funkcjonowania i bezpieczeństwa serwera na którym funkcjonuje strona loft.pl powierzona została OGICOM.PL- liderowi polskiego Internetu.

 

Zastrzegamy sobie prawo zmiany niniejszej polityki prywatności.

 

Ewentualna zmiana nastąpi poprzez opublikowanie zmienionej polityk prywatności na stronie www.loft.pl.

 

Podmiotem zbierającym dane jest: LOFT, 60-524 Poznań, Polska, tel. +48 847 98 28

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej formacji można znaleźć w polityce prywatności.

AKCEPTUJE